Můžeme nabrousit v originální geometrii nástroje všech chodů. K tomu máme k dispozici nejmodernější CNC-strojové vybavení.

 
HSS a HM
Vaše nástroje vyrobíme, resp. přebrousíme za použití oleje a pomocí CNB a diamantových kotoučů. Tímto způsobem je vyloučeno spálení při broušení, které by mohlo vést ke zhoršení kvality.

vrtáky: Při broušení vrtáků klademe největší zřetel na přesnost a nulovu házivost. Brousíme v mnohem menší toleranci, než předepisuje DIN norma.

frézy: Také při frézování nejsou důležité pouze přesné úhly, nýbrž i přesnost a nulová házivost.

pilové kotouče: HM-osazené kotoučové pily na dřevo, kovy, umělé hmoty a ocel se ostří na nejmodernějších CNC strojích za použití oleje. Na VHM a HSS pilách je k dispozici nejmodernější geometrie, jako např. variabilní ozubení, děliče třísek atd.

výstružníky: Standartní výstružníky z HSS nebo HM/VHM s různými břity se u nás brousí klasickými způsoby. Náš program zahrnuje také konusové výstružníky, stupňovité výstružníky a centrovací vystřeďovací výstružníky. .
PROTAHOVACÍ TRNY
Přebrousíme ploché protahovací nože až do délky ca. 500 mm a také kulaté protahovací nože až do průměru 50 mm a délky 800 mm.

Jedna z našich speciálních činností je obnova segmentů kulatých protahovacích trnů až do průměru12 mm. To znamená, že nemusíte hned nástroj vyhodit, když se odlomí jeden zub. Vyměníme jednoduše vadnou část za novou..

Je možné vyměnit jednotlivé části za tvrdší, než u monolytických trnů. Můžeme také lehce nanést povlak, aniž bychom způsobili zdržení.